17. mai: Sang-gudstjeneste på yrkesskolen i Lunde

  Torsdag, Mai 17, 2018
  12:00 — 12:30
 
Velkommen til sang-gudstjeneste ved Ragnhild Halden og Frøydis Bøe Holte. Lunde kammerkor, Barne- og Minigospel synger.
 
Søndag, 27 Mai 2018
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 35 00 86 86

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991 / 35 00 86 85. E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214 / 35 00 86 87. E-post: mona@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 35 00 86 89 / 95 02 72 82. E-post: froydis@nome.kirken.no

Anette S. Krøgli, menighetssekretær
Tlf: 35 00 86 86 (tirs) / 35 94 62 60
E-post: anette.sneddon@nome.kirken.no

Cathrine Friberg, trosopplærer & ungdomsarbeider
Tlf: 93 42 01 28. E-post: cathrine.friberg@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81.
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17. E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Søndag 27. Mai,
15:00 Romnesdagen 2018
Velkommen til konsert med Elias Akselsen!
Søndag 3. Juni,
18:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Andreas Grossmann.
Søndag 10. Juni,
11:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden.
Onsdag 13. Juni,
19:00 Taize sangkveld i Romnes kirke
Velkommen til Taize sangkveld i Romnes kirke. Musikk ved organist Gunnhildur Baldursdottir. Andakt ved Hellek Sannes. Bjørn Sturød viser bilder fra Taize i Frankrike. Alle er velkommen!
Søndag 17. Juni,
11:00 Gudstjeneste i Landsmarka kapell
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden.
Søndag 24. Juni,
12:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Andreas Grossmann. Jonsok. Felles for begge menighetene.
Onsdag 25. Juli,
19:00 Sommerkonsert i Romnes kirke
Velkommen til sommerkonsert i Romnes kirke med Heddal Ensemble og familie Isaacs. Andakt ved Hellek Sannes. Islandske folketoner og klassisk musikk.
Tirsdag 25. September,
19:00 Filmmusikk-konsert i Holla kirke
Musikk og film: Filmmusikk-konsert ved organistene Gunnhildur Baldursdottir og Julian E. Isaacs. Andakt ved sokneprest Andreas Grossmann. Her er det mulig å sende inn ønskesanger til organist på e-post: gunnhildur@nome.kirken.no. Alle er velkommen!
Powered by Cornerstone