Oversikt konfirmanter 2023 i Lunde og Flåbygd

Oversikt konfirmanter 2023 i Lunde og Flåbygd

Her er en oversikt over årets konfirmanter:

Lunde kirke lørdag 2. september kl. 11:00
Ane Skjellaug Heggtveit
Elena Else Maria Geuze
Ine Evju Fjeldly
Kornelia Norman Ekrehagen
Kristine Hermansen
Leah Amalie Knedahl-Christensen
Mina Aase-Bjønnes
Nora Almankås  Bekhus
Ole Alexander Schie Bjerva
Remi Andrè Hovin


Lunde kirke lørdag 2. september kl. 13:00
Adrian Welde Pettersen
Alexander Skjeldal Waldenstrøm
Andreas Sandøy Tveitan
Gunnar Eilefsen Wibstad
Hanne Milevasslien
Jon Nikolai Kjeldal
Leah Thorstensen
Markus Ljosåk Sannerholt
Ola Midtgarden Skårdal

Lunde kirke søndag 3. september kl. 11:00
Eirik Haugland
Mathias Skogheim
Max Gunnerød

Flåbygd kirke lørdag 16. september kl. 12:00
Kristine Bosnes Hegna

 

 

Søndag, 19 mai 2024
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Aslaug Storåsen Djuve, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: aslaug.djuve@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Dorota Rybka-Giers, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 917 10 406
E-post: dorota@nome.kirken.no

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Søndag 19. mai,
11:00 Gudsteneste
i Lunde kyrkje.
Søndag 26. mai,
11:00 Gudsteneste
i Lunde kyrkje.
Lørdag 1. juni,
14:00 Drop-in dåp
i Holla kirke. Er du voksen og har tenkt på å bli døpt? Ble dåpen for en sønn eller datter utsatt på grunn av korona? Konfirmant som vil bli døpt i god tid før konfirmasjon? Uansett hva historien er, hjertelig velkommen til Drop-in-dåp. HUSK legitimasjon!
Søndag 2. juni,
11:00 Gudsteneste
i Landsmarka kapell.
Torsdag 6. juni,
19:00 Kveldsgudsteneste
i Flåbygd kyrkje.
Søndag 16. juni,
11:00 Gudsteneste
i Flåbygd kyrkje. Felles for begge kyrkjelydar.
Søndag 23. juni,
11:00 Gudsteneste
i Romnes kirke. Felles for begge kyrkjelydar.
Søndag 30. juni,
11:00 Gudsteneste
i Lunde kyrkje. Felles for begge kyrkjelydar.
Søndag 7. juli,
15:00 Gudsteneste
i Kilen kapell. Felles gudsteneste for kyrkjelydane i Nome og Kviteseid kommune.
Søndag 14. juli,
11:00 Gudsteneste
i Romnes kirke. Felles for begge kyrkjelydar.
Powered by Cornerstone