Gullkonfirmanter 2022

Gullkonfirmanter 2022

Det var en livat gjeng med gullkonfirmanter, som kom til gudstjeneste og fest på Solhaug sist søndag. Takk for en fin søndag sammen med dere.

Navn:

1.rekke fra venstre: Signe Stavsholt, Vivian Irene Ajer Andersen, Eva Lisbeth Lier, Ragnhild Halden, Lisbeth Aanesen, Bjørg Tveito Lundefaret, Merete Tveitereid

2.rekke fra venstre: Hans Jørgen Hellestad, Olav Bergva, Svein Gunnar Kaasene, Jarl Rune Gundersen, Jan Inge Danielsen, Knut Ovastrøm

3.rekke:  Gunnar Arne Wik

Tirsdag, 16 april 2024
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Aslaug Storåsen Djuve, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: aslaug.djuve@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Dorota Rybka-Giers, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 917 10 406
E-post: dorota@nome.kirken.no

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Onsdag 17. april,
19:00 Kveldsgudsteneste
i peisestua på Solhaug, med kveldsmat. OBS! Merk at denne er flytta frå Flåbygd kyrkje til Solhaug.
Torsdag 18. april,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Tirsdag 23. april,
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Onsdag 24. april,
18:00 Vårsang på Solhaug
Velkommen til vårsang med kvartetten Erling Eriksen, Torgeir Hefre, Ingunn Flatland og Anne Teie. Konserten har mykje allsang med kjente og kjære vårsangar me kjenner godt. Inngang kr 200,-
Torsdag 25. april,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Søndag 28. april,
11:00 Gudsteneste
i Flåbygd kyrkje.
Tirsdag 30. april,
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Torsdag 2. mai,
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Powered by Cornerstone