Påmelding av dåp på nett
Her kan du melde dåp og ønsket tid/sted for dåpsdagen i Lunde og Flåbygd menighet eller i Holla og Helgen menighet. Hjertelig velkommen!
Les mer
Dåp
I Den norske kirke blir de fleste døpt før de er tre måneder gamle. Men ganske mange blir også døpt før de skal konfirmeres.
Les mer
Kirken inviterer til dåp
Men invitasjonen kommer ikke lenger i postkassa. Fra 1. oktober 2018 får ikke lenger Den norske kirke vite når medlemmer får barn. Dermed kan kirken ikke lenger sende ut invitasjon til dåp til nyfødte.
Les mer
Dåpsklubben Tripp Trapp
Bli med i dåpsklubben Tripp Trapp. Klubben er for barn i alderen 0 til 12 år.
Les mer
Huskeliste før dåp
Valg av faddere
 
1 - 6 av 7
Torsdag, 09 februar 2023
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Cathrine Friberg Rønneberg, trosopplærer & ungdomsleder
(i permisjon)

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder (vikar)
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no
 
Anette S. Krøgli, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: anette.sneddon@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Torsdag 9. februar,
17:00 Minigospel
Velkommen til øving på Solhaug!
18:00 SuperTorsdag - Solhaug
Fredag 10. februar,
19:30 Fidus
Velkommen til ungdomsklubben Fidus på Solhaug. 7. - 10. trinn
Søndag 12. februar,
11:00 Gudstjeneste i Landsmarka kapell
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden.
Mandag 13. februar,
18:00 Mannsringen
Besøk av Dennis da Silva, pastor på Soar i Bø. Han forteller om Brasil.
Tirsdag 14. februar,
19:00 KORiander
Velkommen til korøvelse på Solhaug!
Torsdag 16. februar,
17:00 Minigospel
Velkommen til øving på Solhaug!
17:30 SuperTorsdag - Fredheim
Søndag 19. februar,
11:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden.
Fredag 24. februar,
19:30 Fidus
Velkommen til ungdomsklubben Fidus på Solhaug. 7.-10. trinn
Powered by Cornerstone