Vårsang på Solhaug

Vårsang på Solhaug

Onsdag 24.april kl.18:00 har vi gleda av å invitere til Vårsang på Solhaug.

Det er ein kvartett beståande av Erling Eriksen, Torgeir Hefre, Ingunn
Flatland og Anne Teie som står for musikken. Desse 4 musikarane har i
fleire år hatt eit slikt program på Bø gamle prestegård. Dette har vore
svært populære arrangement med godt besøk. Etter kvart har dei hatt
programmet fleire stader rundt i Telemark og nå er vi så heldige at dei vil
koma til Solhaug.

Vårsang er ein konsert med mykje allsang. Kjente og kjære vårsangar me
kjenner godt og som det er kjekt å synge med på.
I samband med denne konserten vil også Per Hermannsen og Gunnar
Ajer bidra med sang og musikk.

Som vanleg på konsertane på Solhaug blir det pølser og kaffe og kaker.

Inngang kr. 200,- inkl. bevertning. 
Overskuddet går til drift av Solhaug

Hold av datoen alt nå. 
Vi garanterer god stemning og satser på fullt hus! 

Vårsang på Solhaug

 

 

Onsdag, 17 april 2024
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Aslaug Storåsen Djuve, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: aslaug.djuve@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Dorota Rybka-Giers, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 917 10 406
E-post: dorota@nome.kirken.no

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Onsdag 17. april,
19:00 Kveldsgudsteneste
i peisestua på Solhaug, med kveldsmat. OBS! Merk at denne er flytta frå Flåbygd kyrkje til Solhaug.
Torsdag 18. april,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Tirsdag 23. april,
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Onsdag 24. april,
18:00 Vårsang på Solhaug
Velkommen til vårsang med kvartetten Erling Eriksen, Torgeir Hefre, Ingunn Flatland og Anne Teie. Konserten har mykje allsang med kjente og kjære vårsangar me kjenner godt. Inngang kr 200,-
Torsdag 25. april,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Søndag 28. april,
11:00 Gudsteneste
i Flåbygd kyrkje.
Tirsdag 30. april,
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Torsdag 2. mai,
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Powered by Cornerstone