Lunde og Flåbygd sokneråd

Lunde og Flåbygd sokneråd

Oversikt over medlemmer i Lunde og Flåbygd sokneråd 2019-2023

Representant fra bispedømmet:
Ragnhild Halden
E-post: ragnhild@nome.kirken.no
Tlf: 99 25 79 91

Leder:
Katrine Burmester
E-post: katrine@familie-burmester.de
Tlf: 91 91 39 73

Nestleder:
Jostein Vetland
E-post: jostein.vetland@gmail.com
Tlf: 41 23 49 04

Sekretær:
Nils Steinar Stavsholt
E-post: nils.steinar.stavsholt@outlook.com
Tlf: 93 02 50 92

Kasserer:
Trond-Andrè Lundmark
E-post: tse-tse@live.no
Tlf: 

Styremedlemer:
Nils Kristian Hardang
Øyvind Berg Andersen
Carina Syvertsen Pedersen

Vara:
1. Inger Synnøve Røddesnes (møter fast i møtene)
2. Øivind Lunde
3. Trond-Andrè Lundmark
4. Eilef Sunde

 

Mandag, 01 mars 2021
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 35 00 86 86
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991 / 35 00 86 85. E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214 / 35 00 86 87. E-post: mona@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 35 00 86 89 / 95 02 72 82. E-post: froydis@nome.kirken.no

Cathrine Friberg Rønneberg, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 905 07 822. E-post: caaathrine@hotmail.com
 
Anette S. Krøgli, sekretær
Tlf: 35 00 86 86 (tirs) / 35 94 62 60
E-post: anette.sneddon@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81.
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17. E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Torsdag 4. mars,
17:00 Minigospel
Øving på Solhaug menighetshus
Fredag 5. mars,
19:30 Fidus ungdomsklubb
Fidus ungdomklubb ( 9.trinn-10.trinn)
Søndag 7. mars,
11:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden. Takkoffer til menighetsarbeidet.
Mandag 8. mars,
18:00 Mannsringen på Solhaug
Velkommen til mannsringen!
Torsdag 11. mars,
17:00 Minigospel
Øving på Solhaug menighetshus
Søndag 14. mars,
17:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden. Takkoffer til misjonsprosjektet i Estland.
Torsdag 18. mars,
17:00 Minigospel
Øving på Solhaug menighetshus
Fredag 19. mars,
19:30 Fidus ungdomsklubb
Fidus ungdomsklubb ( 7.trinn-8.trinn)
Søndag 21. mars,
11:00 Familiegudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til familiegudstjeneste ved Ragnhild Halden. Takkoffer til menighetens trosopplæring.
Torsdag 25. mars,
17:00 Minigospel
Øving på Solhaug menighetshus
Powered by Cornerstone