Lunde og Flåbygd sokneråd

Lunde og Flåbygd sokneråd

Oversikt over medlemmer i Lunde og Flåbygd sokneråd 2019-2023

Representant fra bispedømmet:
Ragnhild Halden
E-post: ragnhild@nome.kirken.no
Tlf: 99 25 79 91

Leder:
Katrine Burmester
E-post: katrine@familie-burmester.de
Tlf: 91 91 39 73

Nestleder:
Jostein Vetland
E-post: jostein.vetland@gmail.com
Tlf: 41 23 49 04

Sekretær:
Nils Steinar Stavsholt
E-post: nils.steinar.stavsholt@outlook.com
Tlf: 93 02 50 92

Kasserer:
Administrasjon – prestekontor

Styremedlemer:
Nils Kristian Hardang
E-post: nkhardang@gmail.com / Tlf: 48056651 

Øyvind Berg Andersen
E-post: ovind_@hotmail.no / Tlf: 41302695

Carina Syvertsen Pedersen
E-post: carinaspeder@gmail.com / Tlf: 93466876

Vara:
1. Inger Synnøve Røddesnes (møter fast i møtene)
E-post: isynnr@online.no / Tlf: 91844373

2. Øivind Lunde
Tlf: 95771736

3. Eilef Sunde
E-post: eilef.sunde@gmail.com / Tlf: 91129310

 

Lørdag, 25 juni 2022
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Cathrine Friberg Rønneberg, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 905 07 822
E-post: caaathrine@hotmail.com
 
Anette S. Krøgli, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: anette.sneddon@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Søndag 26. juni,
11:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Asgeir Sele. Dåp. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 3. juli,
11:00 Gudstjeneste i Lunde kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Anne Berit Sunde. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 10. juli,
11:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Anne Berit Sunde. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 17. juli,
11:00 Gudstjeneste i Flåbygd kyrkje
Velkommen til gudstjeneste ved Anne Berit Sunde. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 24. juli,
18:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Dag Harald Undheim. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Fredag 29. juli,
18:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Leif Raustøl. Olsok. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 31. juli,
11:00 Gudstjeneste i Landsmarka kapell
Velkommen til gudstjeneste ved Dag Harald Undheim. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 7. august,
11:00 Gudstjeneste i Romnes kirke
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden. Dåp. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Søndag 14. august,
11:00 Gudstjeneste Lunde sluse
Velkommen til gudstjeneste ved Ragnhild Halden. Felles gudstjeneste for begge sokn.
Torsdag 8. september,
18:15 Supertorsdag
Vi starter opp igjen torsdag 8. september. Mer info kommer.
Powered by Cornerstone