Lunde og Flåbygd sokneråd

Lunde og Flåbygd sokneråd

Oversikt over medlemmer i Lunde og Flåbygd sokneråd 2024 - 2027

Representant fra bispedømmet:
Ragnhild Halden
E-post: ragnhild@nome.kirken.no
Tlf: 99 25 79 91

Leder:
Stian Holte
E-post: stian.holte73@gmail.com
Tlf: 97 74 36 58

Nestleder:
Katrine Burmester
E-post: katrine@familie-burmester.de
Tlf: 91 91 39 73

Sekretær:
Marie Helene Nordli
E-post: mariehnordli@hotmail.com 
Tlf: 90 97 35 81

Kasserer:
Administrasjon – prestekontor

Styremedlemer:
Nils Steinar Stavsholt
E-post: nils.steinar.stavsholt@outlook.com / Tlf: 93 02 50 92

Hilde Roksund
E-post: hilde.roksund@me.com / Tlf: 91 75 42 87

Gunhild Sofie Halsvik Rønningen
E-post: gunhildsofie@icloud.com / Tlf: 94 03 84 47

Carina Syvertsen Pedersen
E-post: carinaspeder@gmail.com / Tlf: 93 46 68 76

Vara:
1. Marie Helene Førland Nordli (møter fast i møtene)
E-post: mariehnordli@hotmail.com  / Tlf: 90 97 35 81

2. Inger Synnøve Røddesnes 
E-post: isynnr@online.no / Tlf: 91 84 43 73

3. Jostein Vetland
E-post: jostein.vetland@gmail.com / Tlf: 41 23 49 04

4. Guri Tremyr
E-post: guritremyr@hotmail.com / Tlf: 40 24 21 08

5. Eilef Sunde
E-post: eilef.sunde@gmail.com / Tlf: 91 12 93 10

Mandag, 17 juni 2024
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Aslaug Storåsen Djuve, sekretær
Tlf: 469 10 186
E-post: aslaug.djuve@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Dorota Rybka-Giers, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 917 10 406
E-post: dorota@nome.kirken.no

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no

Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Søndag 23. juni,
11:00 Gudsteneste
i Romnes kirke. Felles for begge kyrkjelydar.
Søndag 30. juni,
11:00 Gudsteneste
i Lunde kyrkje. Felles for begge kyrkjelydar.
Onsdag 3. juli,
12:00 Guidet omvisning
i Romnes kirke. Omvisning både ute og inne i denne fantastiske middelalderkirken. Guidefortellingen varer ca. 45 min. Priser: voksne kr.100,-/stk. og barn gratis.
Søndag 7. juli,
15:00 Gudsteneste
i Kilen kapell. Felles gudsteneste for kyrkjelydane i Nome og Kviteseid kommune.
Onsdag 10. juli,
12:00 Guidet omvisning
i Romnes kirke. Omvisning både ute og inne i denne fantastiske middelalderkirken. Guidefortellingen varer ca. 45 min. Priser: voksne kr.100,-/stk. og barn gratis.
Søndag 14. juli,
11:00 Gudsteneste
i Romnes kirke. Felles for begge kyrkjelydar.
Onsdag 17. juli,
12:00 Guidet omvisning
i Romnes kirke. Omvisning både ute og inne i denne fantastiske middelalderkirken. Guidefortellingen varer ca. 45 min. Priser: voksne kr.100,-/stk. og barn gratis.
Søndag 21. juli,
11:00 Gudsteneste
i Flåbygd kyrkje. Felles for begge kyrkjelydar.
Onsdag 24. juli,
12:00 Guidet omvisning
i Romnes kirke. Omvisning både ute og inne i denne fantastiske middelalderkirken. Guidefortellingen varer ca. 45 min. Priser: voksne kr.100,-/stk. og barn gratis.
Mandag 29. juli,
18:00 Kveldsgudsteneste
i Romnes kirke. Felles for begge kyrkjelydar.
Powered by Cornerstone