Lunde og Flåbygd sokneråd

Lunde og Flåbygd sokneråd

Oversikt over medlemmer i Lunde og Flåbygd sokneråd 2019-2023

Representant fra bispedømmet:
Ragnhild Halden
E-post: ragnhild@nome.kirken.no
Tlf: 99 25 79 91

Leder:
Katrine Burmester
E-post: katrine@familie-burmester.de
Tlf: 91 91 39 73

Nestleder:
Jostein Vetland
E-post: jostein.vetland@gmail.com
Tlf: 41 23 49 04

Sekretær:
Nils Steinar Stavsholt
E-post: nils.steinar.stavsholt@outlook.com
Tlf: 93 02 50 92

Kasserer:
Administrasjon – prestekontor

Styremedlemer:
Nils Kristian Hardang
E-post: nkhardang@gmail.com / Tlf: 48056651 

Øyvind Berg Andersen
E-post: ovind_@hotmail.no / Tlf: 41302695

Carina Syvertsen Pedersen
E-post: carinaspeder@gmail.com / Tlf: 93466876

Vara:
1. Inger Synnøve Røddesnes (møter fast i møtene)
E-post: isynnr@online.no / Tlf: 91844373

2. Eilef Sunde
E-post: eilef.sunde@gmail.com / Tlf: 91129310

 

Fredag, 01 mars 2024
Dagens Bibelord
Kontakt oss

Lunde prestekontor, Lundetunet
Postadresse:
Brugata 5, 3825 Lunde
Tlf: 469 10 186
E-post: kirken@nome.kirken.no

Kontortid:
Tirsdager 09.00 - 15.00

Ragnhild Halden, sokneprest
Tlf: 992 57 991
E-post: ragnhild@nome.kirken.no

Mona Halsvik, kirkeverge
Tlf: 957 27 214
E-post: mona@nome.kirken.no

Frøydis B. Holte, organist
Tlf: 95 02 72 82
E-post: froydis@nome.kirken.no

Heidi G. Holth, trosopplærer & ungdomsleder
Tlf: 476 48 003
E-post: heidi.holth@nome.kirken.no
 
Jens Vassend, kirketjener
Tlf: 95 92 92 81
E-post: jens@nome.kirken.no

Jonny Bakkan, kirketjener
Tlf: 90 79 92 17
E-post:  jonny@nome.kirken.no

Hva skjer i menigheten?
Søndag 3. mars,
11:00 Gudsteneste
i Lunde kyrkje
Tirsdag 5. mars,
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Onsdag 6. mars,
14:00 Konfirmantundervisning
Konfirmantundervisning med Ragnhild
Torsdag 7. mars,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus
Søndag 10. mars,
11:00 Gudsteneste
i Landsmarka kapell
Tirsdag 12. mars,
11:00 Babysang
på Ulefoss Bibliotek, med åpent barseltreff etterpå.
19:00 KORiander
Velkommen til øvelse på Solhaug!
Torsdag 14. mars,
17:00 Minigospel
Velkommen til øvelse på Solhaug!
18:15 SuperTorsdag
på Solhaug Menighetshus.
Powered by Cornerstone